Za mało miejsca w garażu? Mamy na to sposób!

Liczba samochodów stale rośnie, natomiast przestrzeń do ich parkowania nie powiększa się w tak szybkim tempie. Dlatego dzisiaj oprócz zwykłych parkingów mamy do dyspozycji także te piętrowe czy podziemne. Niestety, często nawet one to za mało. W takiej sytuacji z pomocą przychodzą firmy oferujące platformy parkingowe.

Platformy parkingowe to specjalne konstrukcje, które przeznaczone są do parkowania samochodów na dwóch poziomach – w ten sposób na jednym miejscu parkingowym mogą zaparkować dwa pojazdy. Dzisiaj platformy parkingowe montowane są zarówno w obiektach publicznych, które nie dysponują odpowiednią liczbą miejsc parkingowych, jak i również mogą być używane garażach budynków mieszkalnych.

W sprzedaży można znaleźć kilka różnych rodzajów platform parkingowych, które można dobrać w zależności od miejsca montażu oraz od tego, gdzie konstrukcja ta ma być zamontowana.

Wyróżniamy dwa główne rodzaje platform:

  • platformy parkingowe zależne – w tym przypadku zaparkowanie pojazdu na danym miejscu na platformie może wymagać zmiany położenia innego pojazdu, który został zaparkowany wcześniej, zwykle jest to rozwiązanie wybierane dla właścicieli mających kilka samochodów
  • platformy parkingowe niezależne – w tym przypadku użytkownicy samochodów mogą parkować niezależnie od położenia innych pojazdów na platformie, dlatego też nie ma konieczności zmieniania pozycji innych pojazdów, to rozwiązanie zapewnia optymalny komfort parkowania i stosowane jest głównie w miejscach publicznych

Obecnie dostępne platformy parkingowe są w stanie spełnić oczekiwania każdego wymagającego klienta. Są one łatwe w obsłudze, bezpieczne zarówno dla samochodów, jak i dla użytkowników. Mogą być one również wyposażone w dodatkowe zabezpieczenia, na przykład kluczyki, aby nikt niepowołany nie mógł skorzystać z platformy.

W produkcji platform parkingowych specjalizuje się firma Metaltech (metaltech.pl), która ma szerokie doświadczenie w realizacji konstrukcji metalowych na zamówienie. W jej ofercie znajdują się platformy zależne i niezależne przystosowane do parkowania standardowych pojazdów. Więcej informacji o ofercie firmy można znaleźć na jej stronie internetowej pod adresem: metaltech.pl.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ