Volkswagen

Coraz więcej osób w naszym otoczeniu staje się posiadaczami nowego samochodu. Nic dziwnego. Używany pojazd może dostarczyć jego właścicielom wiele problemów oraz trosk. Zakup samochodu z rynku pierwotnego to gwarancja spokojnej jazdy przez kilka lat. Szczególnie gdy zdecydujemy się na nabycie czterokołowca uznanej marki.

Jakie marki wchodzą w skład koncernu Volkswagen?

W skład grupy Volkswagen wchodzą marki cieszące się uznaniem kierowców na całym świecie. Są popularne ze względu na wysoką jakość wykonania, troskę o bezpieczeństwo kierowcy oraz pasażerów, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz wygodę prowadzenia.

Mowa o takich markach jak: Volkswagen, ŠKODA, Audi, Seat oraz Porche. Od teraz każdy z nas może jeździć między innymi: Volkswagenem T-Roc, Skodą Superb, Audi A6, Seatem Arona czy Porche Macan. Wystarczy mieć odpowiednią zdolność kredytową.

Jak sfinansować zakup samochodu?

Jest wiele opcji finansowania zakupu nowego samochodu. Konkretne uwarunkowania zależą od wybranego modelu. W opcji są kredyt samochodowy lub leasing. Z pierwszego rozwiązania korzystają przeważnie osoby prywatne, natomiast drugie wybierają zazwyczaj właściciele firm. Jednak nie wyklucza się sytuacji odwrotnej. Niezwykle pomocny przy wstępnym rozeznaniu okazuje się kalkulator kredytu samochodowego.

Wspomniany kalkulator pozwala nam uzyskać wiedzę w zakresie konkretnych możliwości finansowania. To znaczy, że jeśli jesteśmy zainteresowani zakupem Volkswagena, to możemy skorzystać z kredytu lub leasingu. Po wyborze konkretnej opcji, na monitorze komputera pojawia się okno kalkulatora. Aby uzyskać informację o miesięcznej racie, należy wybrać model pojazdu oraz uzupełnić pole na temat wkładu własnego, oraz planowanej liczbie rat.

Obsługa kalkulatora jest niesamowicie intuicyjna. W wyborze konkretnych odpowiedzi pomagają suwaki. Warto wiedzieć, że otrzymane kalkulacje może dodać do porównania oraz pobrać na wskazany adres e-mail. Za pośrednictwem kalkulatora można także poprosić o kontakt. Przedstawiciel firmy oddzwoni do nas i odpowie na wszystkie powstałe pytania w zakresie finansowania.

Na stronie internetowej Volkswagen Financial Service, znaleźć można również informacje na temat nowoczesnych sposobów finansowania samochodów na potrzeby firm. Przykładem takiego atrakcyjnego rozwiązania jest leasing samochodowy z rynkową wartością końcową. Polega on na tym, że leasingodawca w trakcie trwania umowy spłaca niskie miesięczne raty, które wyliczono zgodnie ze spodziewaną utratą wartości samochodu. Co istotne, nie jest zobligowany do wykupu samochodu po okresie leasingu. Może oddać pojazd i następnie wziąć w leasing kolejne auto. 

Wybór Volkswagen Financial Service to same korzyści

Korzystając z usług firmy, możemy liczyć na szereg udogodnień. Cały proces zakupu samochodu z tej grupy odbywa się bardzo sprawnie. Wystarczy odwiedzić najbliższego dealera Volkswagen Samochody Osobowe, Volkswagen Samochody Dostawcze, ŠKODY, Audi, SEAT-a, Porsche i wybrać swój wymarzony model auta.

Następnie klient jest proszony o wypełnienie krótkiego wniosku i przedstawienie jednego dokumentu tożsamości. Decyzja kredytowa podejmowana jest w ciągu godziny. Jeśli strony wyrażą taką wolę, to podpisują umowę. Po wpłaceniu wkładu własnego stajemy się szczęśliwymi użytkownikami nowego samochodu.

Volkswagen Financial Service oferuje korzystne oprocentowanie oraz pakiet ubezpieczeniowy w korzystnej cenie. Wszystkie formalności załatwiane są na miejscu w salonie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJak sobie poradzić z rysami na lakierze?
Następny artykułJak dobrać felgi do modelu auta?

Pasjonata motoryzacji, tak można opisać mnie w dużym skrócie. Najbardziej pochłaniają mnie starsze auta, z duszą choć nie pogardzę też przejażdżką czymś nowoczesnym :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ