Najlepszy kompan do jazdy po mieście: Abart Pista

Dziś to już ikona – auto Abartha z serii 595 zrobiło furorę, zdobywając grono zagorzałych zwolenników. Niewielkie wymiary maszyny nie zmyliły wytrawnych kierowców. To, co najważniejsze, ukryto pod maską – iskrę, która swój potencjał pokazuje podczas codziennej jazdy po mieście. Bo to właśnie w betonowej dżungli Abarth Pista czuje się najlepiej.

Auto, które zachwyca od pierwszej chwili

Niech Was nie zmylą niewielkie wymiary, niepozorna sylwetka, zadziorna mina i nieco zabawkowy styl. Abarth Pista to prawdziwa rakieta! Patrząc na włoskiego Skorpiona trudno powiedzieć, że jest to auto zwinne i dynamiczne. Wszystko zmienia się jednak po odpaleniu silnika. Ten dźwięk pozostaje w głowie na długo, nie pozwalając o sobie zapomnieć. Abarth Pista to propozycja dla wszystkich, którzy w trakcie codziennej jazdy samochodem chcieliby poczuć coś więcej: nieco się zabawić, doznać sportowych emocji, ale przy tym czuć się za kółkiem pewnie i komfortowo.                                                             

Sportowe emocje każdego dnia

Poznajmy model Abartha od strony technicznej. Pod maską drzemie 4-cylindrowa jednostka napędowa T-Jet o pojemności 1368 cm sześciennych, której maksymalna moc osiąga 160 KM. W trybie sportowym to aż 3000 obrotów na minutę i przyjemny pomruk wydobywający się spod maski. 5-biegowa skrzynia biegów daje upust emocjom, a układ wydechowy Record Monza z 4 wylotami i tylnym zawieszeniem Koni w technologii FSD to gwarancja przyjemności z jazdy.

Elementy konstrukcyjne mają z jednej strony wprawiać w dobre samopoczucie podczas testowania możliwości jezdnych maszyny, z drugiej zaś gwarantować pełną swobodę i poczucie bezpieczeństwa. Tryb sport, dostępny w zasięgu ręki kierowcy, to już prosta droga ku prawdziwym emocjom znanym z torów wyścigowych. Dynamiczna, ale i bezpieczna jazda po mieście? Oczywiście, że to możliwe – o ile Abarth Pista okaże się Waszym wyborem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ