Przetestuj samochód nawet przez kilka miesięcy przed zakupem

Wynajem auta na miesiące to rzecz coraz częściej praktykowana przez klientów wypożyczalni samochodowych. Jest to rozwiązanie, będące opłacalniejszym od leasingu, gdyż nie wymaga wkładu własnego. Jednocześnie umożliwia ono podpisanie elastycznej umowy nawet na zdecydowanie krótszy okres. Warto więc rozważyć taką opcję na przykład w sytuacji, w której chcemy sprawdzić nowy samochód przed jego zakupem. Jeżeli potrzebujemy na to więcej czasu niż trwa przeciętna jazda próbna oferowana przez salony samochodowe, powinniśmy swoje kroki skierować do wypożyczalni i zainteresować się wynajmem abonamentowym.

Cechy wynajmu na miesiące

Wynajem samochodu na miesiące jest podobną usługą co różne inne abonamenty i subskrypcje. Polega na tej samej zasadzie – zobowiązujemy się do regularnego, miesięcznego uiszczania odpowiedniej opłaty. Sama umowa trwa dłużej niż w przypadku wynajmu krótkoterminowego. Zaczyna się od przynajmniej miesiąca, a potrwać może nawet do roku. W tym czasie mamy możliwość w pełni korzystać z nowego pojazdu, który oddaje nam do dyspozycji wypożyczalnia. Jesteśmy również zaopatrywani w pakiet niezbędnych ubezpieczeń. AC, OC, NNW są już wliczone w cenę, a poza nimi uzyskujemy także dostęp do serwisu obejmującego pełen zakres napraw oraz do koniecznych przeglądów technicznych. Wypożyczalnie dbają także o to, żeby klienci otrzymywali pojazdy zastępcze w sytuacjach, gdy byli uczestnikami kolizji bądź doszło do awarii. Czyni to wynajem średnioterminowy bardzo wygodnym rozwiązaniem, które sprawia, że tracimy mniej czasu, nerwów i pieniędzy. Niektóre wypożyczalnie, takie jak np. Flex To Go, umożliwiają także swoim klientom możliwość ustalenia dogodnego dla siebie limitu kilometrów do wykorzystania w miesiącu. Standardowo wynosi on raczej 1000 km, ale bez problemu można dokonać jego zwiększenia.

Oferta wypożyczalni

Jeżeli mamy swój wymarzony pojazd, który chcielibyśmy przetestować przed ewentualnym zakupem w przyszłości, to warto poszukać wypożyczalni z jak najbogatszą ofertą. Za jedną z takich firm z powodzeniem uchodzi wspomniane wcześniej Flex To Go. Na jej korzyść świadczy przede wszystkim rozbudowana flota pojazdów. Wśród oferowanych aut nie brakuje popularnych SUV-ów, jak również przedstawicieli klasy ekonomicznej, kompaktowej bądź premium. Jednocześnie są to nowe, często flagowe modele znanych marek. Warto także nadmienić, że nie musimy się ograniczać do wynajmu abonamentowego. Dla klientów o innych potrzebach są też przygotowane usługi wypożyczenia krótko- i długoterminowego. Dobrze, ale ile to właściwie kosztuje? W przypadku wynajmu średnioterminowego mówimy tutaj o cenach, które zaczynają się już w okolicach 1200 zł. Należy przy tym zdawać sobie sprawę, że mogą mieć na nią wpływ różne czynniki. Poza segmentem auta jest to chociażby wyposażenie pojazdu albo jego osiągi. Z kolei, jeśli zdecydujemy się na większy limit kilometrów, to cena – nieznacznie, bo nieznacznie – ale również trochę wzrośnie. Kiedy jednak pomyślimy o tym, ile odejdzie nam opłat eksploatacyjnych i związanych z nimi formalności, to zrozumiemy, że wynajem subskrypcyjny we Flex To Go jest opłacalnym rozwiązaniem.

Kontakt z Flex To Go

Jeżeli czujemy się zdecydowani na wypożyczenie samochodu w ramach abonamentu, to powinniśmy skontaktować się z firmą Flex To Go. Najlepiej zrobić to, wypełniając odpowiedni formularz na ich stronie internetowej: www.flexmidrent.pl. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby do wypożyczalni zadzwonić, jeśli wolimy od razu porozmawiać z  konsultantem. Biuro obsługi klienta jest dostępne pod numerem: +48 12 333 77 66. Oddziały Flex To Go mieszczą się w wielu dużych polskich miastach, najczęściej w okolicach dworca kolejowego bądź przy lotnisku.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ