Upominek dla prawdziwego fana motoryzacji

Wiele osób (szczególnie mężczyzn) jest prawdziwymi fanami świata motoryzacji. Oznacza to, że nie tylko otaczają się ulubionymi markami samochodów, ale również zbierają przeróżne gadżety tematyczne i interesują imprezami tworzonymi właśnie z myślą o nich.

Jako że w życiu okazji do obdarowywania może być całe mnóstwo, dziś zastanowimy się nad najpopularniejszymi prezentami, które sprawić można fanom świata motoryzacji.

Bilet na rajd

Przejażdżka wymarzonym modelem auta lub możliwość wzięcia udziału w profesjonalnie zorganizowanym rajdzie, ucieszyć może każdego auto maniaka. Dlatego warto szukać w internecie portali i firm specjalizujących się w organizacji spersonalizowanych wydarzeń tematycznych. Właśnie takie generują najcenniejsze wartości – bezcenne wspomnienia na zawsze.

Pozycje książkowe i filmowe

Prawdziwi fani świata motoryzacji nie pogardzą kultowymi wydaniami książkowymi lub legendarnymi wydaniami filmowymi. Wszystkie mogą stać się ozdobą domowej, kolekcjonerskiej biblioteczki, pełnej najprawdziwszych (i bardzo wartościowych) skarbów.

Za jedną z najciekawszych książek o motoryzacji uznaje się opartą na faktach pozycjęMój styl jazdy , stanowiącą opowieść o życiu i drodze do sławy uznanego kierowcy rajdowego,Sébastiena Loeba.
Spośród dorobku filmowego ostatnich lat warto zwrócić uwagę na Wyścig, czyli historię rywalizacji Niki Laudy i Jamesa Hunta na torze Formuły 1, zrobiony na podstawie gry komputerowej Need for Speed; nakręcony ponad 20 lat temu Szybki jak błyskawica czy którąś z części Szybkich i wściekłych.

Upominki mniejszego kalibru

Pasjonaci świata motoryzacji na pewno ucieszą się również z tematycznych gier bądź kultowym, starannie wykonanych modeli aut. Takich, z których można stworzyć naprawdę imponującą kolekcję.

Gry video również zaliczane są do bardzo trafionych podarunków. Wśród nich królują oczywiście wyścigowe, rajdowe oraz przygodowe, ale co ważne, stanowić mogą niesamowitą rozrywkę niezależnie od wieku fana motoryzacji.

Do tego na upominek świetnie nadają się nieduże gadżety z kultowym logo: portfele, breloczki, torby, długopisy czy wiele im podobnych. Można też zamówić coś wyjątkowo słodkiego – czekoladki przedstawiające ulubione modele aut. Do wyboru, do koloru!

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułCo dokręcimy kluczami udarowymi?
Następny artykułWyciągarki off-roadowe

Pasjonata motoryzacji, tak można opisać mnie w dużym skrócie. Najbardziej pochłaniają mnie starsze auta, z duszą choć nie pogardzę też przejażdżką czymś nowoczesnym :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ