Zabezpieczenie radiowe i monitoring GPS w jednym pakiecie

Czy wiesz już, czym jest IKOL SVR Sky? To najbardziej rozbudowana wersja oryginalnego, niemożliwego do zagłuszenia systemu radiowego IKOL SVR. Sprawdź, ile udogodnień zyskasz, decydując się na jej wybór.

Współcześni złodzieje umieją złamać praktycznie każde zabezpieczenie przed włamaniem się do auta. Dobrze jest więc wyposażyć pojazd w specjalny moduł radiowy, który zapewni jego szybkie odzyskanie już po tym wydarzeniu.

Najlepszym zabezpieczeniem dla Twojego auta jest zawierająca najwięcej funkcji wersja systemu IKOL SVR – czyli IKOL SVR Sky. Dzięki niej zyskasz jednocześnie zarówno usługi, które oferować Ci może lokalizator GPS, jak i sprawdzoną, niezagłuszalną ochronę radiową.

Przeczytaj ten tekst, by dowiedzieć się więcej o możliwościach IKOL SVR Sky.

Nie tylko radiowa ochrona

System IKOL SVR jest dostępny w 3 wersjach. Pierwsza z nich, IKOL SVR Standard, gwarantuje kierowcy skuteczne, radiowe zabezpieczenie auta przed kradzieżą  i całodobową ochronę Centrum Operacyjnego. Druga zaś, o nazwie IKOL SVR Alarm, jest nieco bardziej rozbudowana – pozwala na ustawianie alertów i zdalne uzbrajanie czujników samochodu.

Z kolei trzecia opcja – IKOL SVR Sky – to połączenie wszystkiego, co posiadają moduły obsługujące dwie, wcześniej wymienione wersje. Co więcej, pakiet ten rozszerzono o liczne usługi dotyczące monitoringu GPS.

Wybierając moduł z IKOL SVR Sky masz więc zapewnione:

  • ochronę auta niezagłuszalnym radiowym systemem do odzyskiwania skradzionych pojazdów,
  • możliwość ustawienia alertów informujących o nieautoryzowanym ruchu pojazdu (przychodzących SMS-em, jako wiadomość e-mail lub w formie powiadomienia z aplikacji do monitoringu lokalizatorów IKOL Tracker),
  • opcję zdalnego uzbrajania i rozbrajania czujników auta,
  • dostęp do aktualnego położenia pojazdu,
  • dostęp do historii podróży z ostatnich 3 lub nawet 12 miesięcy,
  • możliwość generowania raportów dotyczących pojazdu i przebytych nim podróży,
  • … i wiele innych udogodnień.

Warto zauważyć, że wszystkie warianty IKOL SVR umożliwiają odzyskanie auta najczęściej nawet w ciągu 24 godzin od momentu zgłoszenia kradzieży. Co więcej, ich skuteczność wynosi aż 98%.

Niezagłuszalność IKOL SVR to kolejna cecha, o której należy wspomnieć. Każda z wersji tego systemu działa w takich miejscach, jak tunele, garaże i metalowe kontenery. Jak to możliwe? IKOL posiada własną infrastrukturę oraz objętą tajemnicą częstotliwość, która w dodatku jest obsługiwana na terenie Europy – dzięki czemu możesz czuć się bezpiecznie także poza granicami Polski.

Monitoruj i chroń auto z IKOL SVR Sky

Monitoring i ochrona auta to dziś usługi, które może oferować jedno, nieduże urządzenie, działające w oparciu o niezawodny system IKOL SVR Sky. Nie musisz już oddzielnie kupować lokalizatora GPS, ponieważ wszystko, czego potrzebujesz, dostajesz wraz z wyborem niezagłuszalnego modułu radiowego. To o wiele wygodniejsze rozwiązanie.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ