Od dziecka jesteś fanem motoryzacji? Na bieżąco śledzisz wszystkie nowości rynkowe i masz sporą wiedzę na temat stosowanych w samochodach innowacji? Jeśli interesuje Cię kariera zawodowa w tej branży, to praca w BMW jest właśnie dla Ciebie. W dzisiejszym wpisie podpowiemy Ci jak spełnić swoje dziecięce marzenia, jak zdobyć doświadczenie w pracy u renomowanego dealera samochodów i jak aplikować na konkretne stanowisko.

Zaczynając od samego początku warto zwrócić uwagę na markę dla której chciałbyś pracować. BMW jest wiodącym na rynku koncernem, który z roku na rok zdobywa coraz większe zaufanie wśród klientów na całym świecie. Można śmiało powiedzieć, że jest to lider branży samochodów premium. Zdobywanie doświadczenia w tej firmie, a także wspinanie się po kolejnych szczeblach kariery to niewątpliwa przyjemność. Od czego zatem zacząć i gdzie szukać atrakcyjnych miejsc pracy? Bez względu na to czy posiadasz doświadczenie czy dopiero stawiasz swoje pierwsze kroki w zawodzie na stronie (http://www.praca-dealerbmw.pl/home/oferty-pracy/) znajdziesz specjalny dział umożliwiający wysłanie Ci aplikacji. A na jakie stanowiska pracy możesz liczyć?

BMW jest niezwykle rozwojową firmą, która nieustannie poszukuje specjalistów z różnych dziedzin. I tak na przykład swoją karierę możesz zacząć w dziale blacharsko- lakierniczym. Jeżeli masz stosowne wykształcenie i jeśli pasjonujesz się naprawą samochodów, to będziesz mógł pośredniczyć w usuwaniu usterek powstałych w szkodach komunikacyjnych, będziesz mógł przeprowadzać oględziny oraz współpracować z zakładami ubezpieczeniowymi. Doświadczenie zdobyte na tym stanowisku może przenieść Cię na kolejny szczebel związany na przykład z udzielaniem wsparcia klientom podczas dokonywania zakupów aut marki BMW. Aplikując do działu sprzedaży będziesz mógł również brać czynny udział w rozwoju firmy i w opracowywaniu strategii na kolejne lata. Umiejętności zdobyte w tym dziale możesz przenieść na kolejne szczeble kariery.

Jeśli więc jesteś gotowy na zawodowy rozwój, jeżeli nie boisz się nowych wyzwań i jeśli fascynuje Cię marka BMW, to znajdź dla siebie odpowiednie stanowisko pracy i jeszcze dziś złóż aplikację. Zapytasz zapewne co zyskasz dołączając do grona naszych pracowników? Damy Ci fachowe wsparcie już od pierwszego dnia, zaoferujemy zdobywanie doświadczenia na różnych stanowiskach i będziemy zachęcać Cię do podnoszenia swoich kwalifikacji. Kto wie, może któregoś dnia dołączysz do zespołu projektowego i staniesz się prekursorem nowych rozwiązań? Spełniaj swoje marzenia, zdobywaj doświadczenie i  z pasją wykonuj swoje codzienne obowiązki.

[Głosów:1    Średnia:4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ